Filtrų pasaulis logotipas

+370 615 82 333      info@filtrupasaulis.lt

Author picture

Systemair filtrai

Systemair rekuperatoriaus modelis
Filtrų tipas
Išmatavimai (mm)

Systemair filtrai

Filtrų pasaulis
5.0
Šiuo metu rekomendacijų: 81
powered by Google
Eugenijus SukysEugenijus Sukys
06:31 11 Jun 24
Tomas BalčiusTomas Balčius
13:53 08 Jun 24
Puikus kainos ir kokybės santykis, o taip pat patogus ir greitas pristatymas.
Nomeda NavadunskienėNomeda Navadunskienė
17:29 04 Jun 24
Puikiai
Ernestas KapacinskasErnestas Kapacinskas
11:56 04 Jun 24
Erikas BernotasErikas Bernotas
21:08 03 Jun 24
js_loader

Siūlome platų pasirinkimą Systemair filtrų Save modelių gamos rekuperatoriams. Systemair vėdinimo sistemose naudojami du filtrai: M5 (arba G3) bei F7 kategorijų. Ištraukiamam orui skirtas M5 (G3) filtras, o švariam, į patalpas patenkančiam orui – F7, kuris itin efektyviai pašalina smulkiąsias daleles.

Taip pat Systemair filtrai yra skirstomi į panelinius (PF – Panel filter) ir kišeninius (BG – Bag filter) tipus. Renkantis tinkamą filtrą savo įrenginiui, reikėtų remtis gamintojo pateiktomis rekomendacijomis. Jei dėl kažko abejojate, kreipkitės į mus.

Pasirinkę originalius filtrus, galite būti ramūs, kad jūsų rekuperatoriaus veikimas bus optimalus ir atitiks gamintojo nustatytus techninius reikalavimus. Visi mūsų parduodami Systemair filtrai rekuperatoriams atitinka ISO 16890 kokybės standartą. Taip pat jie yra hermetiški ir nepraleidžia drėgmės

 

Kuo pasižymi originalūs aukštos kokybės Systemair filtrai?

Naudoti aukštos kokybės filtrus yra svarbu dėl kelių esminių priežasčių, kurios tiesiogiai veikia tiek jūsų sveikatą, tiek patalpų oro kokybę ir rekuperatoriaus veikimą. Originalūs aukštos kokybės Systemair filtrai pasižymi šiais svarbiais ypatumais.

Aukšta filtravimo kokybė. Systemair filtrai efektyviai pašalina dulkes, žiedadulkes, bakterijas ir kitus oro teršalus, užtikrinant švarų ir sveiką patalpų orą.

Patikimumas ir ilgaamžiškumas. Naudojami aukštos kokybės medžiagos ir pažangios gamybos technologijos, todėl filtrai yra patvarūs ir ilgai tarnauja, sumažinant jų keitimo dažnumą.

Žemas pasipriešinimas oro srautui. Systemair filtrai yra suprojektuoti taip, kad turėtų mažą pasipriešinimą oro srautui, todėl jie padeda taupyti energiją ir pagerina oro kondicionavimo sistemų efektyvumą.

Atitiktis standartams. Šie filtrai atitinka tarptautinius kokybės ir saugos standartus, tokius kaip ISO 16890 ir EN 779, užtikrinant jų veiksmingumą ir patikimumą.

Lengvas montavimas ir priežiūra. Filtrai yra lengvai montuojami ir keičiami, o tai sumažina eksploatacines išlaidas ir laiko sąnaudas. Šios savybės užtikrina, kad originalūs Systemair filtrai yra patikimi, efektyvūs ir ilgalaikiai sprendimai įvairioms oro filtravimo reikmėms..

Pirkinių krepšelis