Filtrų pasaulis logotipas

+370 615 82 333      info@filtrupasaulis.lt

Author picture

Atrea rekuperatorių filtrai

Atrea rekuperatoriaus modelis
Filtrų tipas
Išmatavimai (mm)
Filtrų pasaulis
5.0
Šiuo metu rekomendacijų: 76
powered by Google
Stasys SimanavičiusStasys Simanavičius
16:07 20 May 24
Linas VertelisLinas Vertelis
15:59 19 May 24
Gera kaina, operatyvus aptarnavimas
Karolis KupsysKarolis Kupsys
15:25 18 May 24
Viskas puiku,greitas pristatymas 👌
Mik KurdzMik Kurdz
18:01 06 May 24
Gerai
js_loader

Atrea rekuperatorių filtrai skirti Čekijos gamintojo Atrea rekuperatoriams. Mūsų asortimente rasite originalius, Atrea Duplex Easy, EC5 ir ECV5, ISO 16890 standartą atitinkančius filtrus. Kurie pasirūpins, jog Jūsų patalpų oras visuomet būtų itin švarus ir gaivus. Svarbu namuose visuomet turėti filtrų tam, kad galėtumėte juos laiku operatyviai pakeisti. Todėl vienu pirkimu naudinga įsigyti didesnį kiekį filtrų. Mūsų el.parduotuvėje, perkant daugiau nei du filtrus, automatiškai pritaikoma, nuo kiekio priklausanti nuolaida. Taip galite sutaupyti nuo 5 iki 15 procentų pirkinio sumos. O kiekvieno apsipirkimo metu, registruoti klientai kaupia FP taškus, kuriuos vėliau gali panaudoti kaip papildomą nuolaidą. Taip dar daugiau sutaupydami.

Atrea rekuperatorių filtrai – kodėl svarbu juos laiku pakeisti

Gamintojas nurodo, kad šiuos filtrus geriausia keisti kas 2-3 mėnesius. Tačiau svarbiausia yra periodiškai tikrinti ir įsivertinti kada laikas pakeitimui. Sulaikytais nešvarumais užsipildęs filtras, ima kimštis ir sunkiau praleidžia orą. Todėl rekuperatoriui tenka naudoti vis daugiau energijos tam, kad tą orą įsiurbtų ar išpūstų. O oro kokybė, patenkanti į Jūsų patalpas, prastėja, kadangi nėra tinkamai išvaloma. Vadinasi, laiku nepakeistas filtras, suprastina oro Jūsų patalpose kokybę. tuo pačiu, pakeldamas jo kaina. Kadangi rekuperatoriui tenka naudoti daugiau elektros energijos.

Kaip išsirinkti tinkamą?

Pirmiausia – svarbu žinoti koks tiksliai yra Jūsų rekuperatoriaus modelis. Kadangi skirtingiems modeliams reikalingi ir skirtingi filtrai. Patarimus, kaip išsiaiškinti savo įrenginio modelį, galite rasti čia – DUK. Žinodami koks Jūsų oro valymo įrenginio modelis, galėsite rinktis iš dviejų tipų, jam tinkančių filtrų – G4 ir F7. F7 – tankesnis, daugiau ir smulkesnių oro taršos dalelių sulaikantis filtras. Todėl jį rekomenduojame naudoti orui, įsiurbiamam iš lauko į vidų, valyti. Tuo tarpu G4 – ne toks tankus, mažiau dalelių sulaikantis, todėl jis tiks orui, iš Jūsų patalpų išpučiam į lauką, valymui.

Pirkinių krepšelis