Filtrų pasaulis logotipas

+370 615 82 333      info@filtrupasaulis.lt

Author picture

Paul rekuperatorių filtrai

Paul rekuperatoriaus modeliai
Filtrų tipas
Išmatavimai (mm)
Filtrų pasaulis
5.0
Šiuo metu rekomendacijų: 76
powered by Google
Stasys SimanavičiusStasys Simanavičius
16:07 20 May 24
Linas VertelisLinas Vertelis
15:59 19 May 24
Gera kaina, operatyvus aptarnavimas
Karolis KupsysKarolis Kupsys
15:25 18 May 24
Viskas puiku,greitas pristatymas 👌
Mik KurdzMik Kurdz
18:01 06 May 24
Gerai
js_loader

Šioje kategorijoje rasite visų Lietuvoje Paul prekinio ženklo montuojamų rekuperatorių filtrus. Mūsų asortimente yra Paul Climos (įskaitant ir populiariausią modelį Climos F 200), Paul Focus ir Paul Novus kaip originalūs taip ir analoginiai filtrai. Originalūs filtrai užsakomi iš oficialių Zehnder/Paul atstovų, o analoginiai filtrai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, ištestuoti pagal naujausią ISO standartą, sandarūs, nepraleidžia drėgmės ir efektyviai valo orą jūsų namuose. Priklausomai nuo filtravimo klasės (M5, G4 arba F7), filtrai gali būti vadinami paneliniais (dar vadinami Z-line) arba kompaktiniais (mini-pleat). Paneliniai filtrai dažniausiai būna iki M5 klasės, juose esančių klosčių kiekis yra mažesnis, naudojama mažiau filtravimo medžiagos ir atitinkamai jų kaina būna žemesnė. F7 klasės filtrai būna kompaktiniai kur naudojama daugiau medžiagos ir daugiau klosčių. Pastarieji efektyviau valo orą ir sulauko daugiau dalelių lyginant su M5 klasės filtrais.

Paul rekuperatorių filtrai – kurį komplektą rinktis, M5(G4)+M5(G4) ar M5(G4)+F7?

Mes kaip ir gamintojai, rekomenduojame naudoti M5+F7 filtrų komplektą, nes M5 filtras yra skirti apsaugoti rekuperatorių mechanizmus ir elektroniką, o F7 filtras statomas į tiekiamo oro srautą valyti orą paduodamą iš aplinkos į jūsų patalpas. M5+M5 komplektą naudoti galima, jei gyvenate mažiau užterštoje aplinkoje. 

Sutaupykite iki 20% 

Taupykite pirkdami filtrus iš Filtrupasaulis.lt reguliariai  ir didesniai kiekiais. Didesniam nei 1 vnt. kiekiui jums prisitaikys iki 15% nuolaidą, o papildomi 5% jums grįžtą į jūsų paskyrą. Pirkdami filtrus kitą kartą, galite be jokių apribojimų pritaikyti sukauptus FP taškus, tokiu būdu iš viso taupydami net iki 20% procentų. Jeigu iškyla klausimų kaip panaudoti taškus arba atsiranda techninė problema, drąsiai skambinkite numeriu +370 615 82 333, mes mielai padėsime ir atsakysime į visus klausimus.

Pirkinių krepšelis