Filtrų pasaulis logotipas

+370 615 82 333      info@filtrupasaulis.lt

Author picture

Komfovent filtrai

Komfovent rekuperatoriaus modelis
Filtrų tipas
Išmatavimai (mm)

Komfovent filtrai

Filtrų pasaulis
5.0
Šiuo metu rekomendacijų: 68
powered by Google
Žydrūnas BurvysŽydrūnas Burvys
14:47 11 Apr 24
Geri filtrai palankia kaina
Indre UsaiteIndre Usaite
19:09 10 Apr 24
Cathreen LebedevCathreen Lebedev
14:35 10 Apr 24
Puikus klientų aptarnavimas!
Tomas PranauskasTomas Pranauskas
17:56 09 Apr 24
Greitas pristatymas ir kokybiški filtrai
Gediminas GrigaitisGediminas Grigaitis
10:46 30 Mar 24
Operatyviai vykdomi užsakymai👍
js_loader

Šioje kategorijoje rasite populiariausio Lietuvoje rekuperatorių gamintojo Komfovent filtrus. Filtrų pasaulis siūlomi filtrai skirti visiems Domekt R, CF ir S ir Verso R, CF ir S  serijos modeliams. Jeigu nežinote tikslaus savo rekuperatoriaus pavadinimo ir/arba modelio, mūsų sistema padės išsirinkti pagal filtro išmatavimus. Pasinaudokite metru arba rulete ir išsifiltruokite pagal matmenis. Jeigu mūsų sistemoje toks Komfovent (ar kito gamintojo) filtras yra – galėsite patogiai įsigyti. Jeigu modelio savarankiškai sužinoti nepavyko – drąsiai skambinkite mums numeriu +370 615 82 333.

Taip pat norėtume pabrėžti, jog galite rinktis iš dviejų pagrindinių filtrų klasių komplektų : M5+F7 arba M5+M5. Filtrų pasaulis visada rekomenduoja dėti būtent tą komplektą, kuris yra rekomenduojamas gamintojo ir šiuo atvieju tai yra M5+F7. M5 filtras skirtas ištraukiamam , o F7 tiekiamam orui filtruoti. Kadangi patalpose oras yra mažiau užterštas – naudojama žemesnės klasės filtravimo medžiaga. Pagrindinis M5 filtro tikslas – apsaugoti rekuperatoriaus vidines sistemas ir elektroniką nuo užteršimo ir galimo gedimo. Rekuperatorius yra sukurtas tausoti žmonių sveikatą bei taupyti elektros energiją šildymui. Būtent dėl šių priežasčių F7 filtrą reikėtų dėti į tiekiamo oro srautą – toks filtras geriau filtruoja ir padėda išlaikyti kokybiškesnį mikroklimatą namuose. Jeigu norite detaliau sužinoti apie filtrų klases – siūlome perskaityti mūsų specialiai tam paruoštą straipsnį.

Filtrus galite pirkti ir atskirai. Kartais mūsų klientai perka ir keičia M5 filtrus rėčiau nei F7 ir tai iš tikrųjų dažnai logiškas ir pasiteisinantis sprendimas. Iš lauko tiekiamas oras žymiai greičiau užteršia filtrą, todėl prieš keičiant pilną filtrų komplektą – būtų naudinga pasitikrinti abiejų filtrų užteršimo lygį.

Komfovent Domekt filtrai – originalai ir kokybiški analogai

Kiekvienas Komfovent rekuperatorius turi savo optimalų veikimo režimą. Kaip ir visi gamintojai, Komfovent kurdami savo produktą atliko testavimus ir tie visi duomenys, kurie pateikti techniniame rekuperatoriaus aprašyme buvo gauti naudojant Komfovent pagamintus filtrus.  Filtrų pasaulis jokiais būdais nekonstatuoja, jog neoriginalius filtrus naudoti griežtai draudžiama. Tikrai ne. Atvirksčiai, mes taipogi turime savo asortimente ir analoginius produktus, kuriais pasitikime ir galime rekomenduoti klientams norintiems sutaupyti. Visi mūsų parduodami Komfovent filtrai atitinka ISO 16890 kokybės standartą.

Dėka naudojamos technologijos, filtrai turi labai didelį filtravimo plotą kas yra bene svarbiausia filtro savybė.  Taipogi filtrai rekuperatoriams pagaminti iš specialaus sintetinio audino, kuris yra draugiškas aplinkai. O kartotinis rėmelis suteikia filtrui standumo ir apsaugo nuo deformacijos. Esame kaip originalių Komfovent filtrų platintojai taip ir analoginių filtrų gamintojo atstovai, todėl galime pasiūlyti geriausias kainas, nemokamą pristatymą bei nuolaidų programą.

Svarbus savalaikis Komfovent filtrų keitimas

Reguliarus  filtro keitimas yra labai svarbus, siekiant užtikrinti, kad jūsų oro filtravimo sistema veiktų maksimaliai efektyviai, o patalpų oro kokybė išliktu aukšta. Paprastai filtrą rekomenduojama keisti kas 3-6 mėnesius. Filtro keitimo dažnumas priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant:

  • naudojamo filtro klasės (M5 ar F7);
  • oro užterštumo lygio jūsų aplinkoje;
  • kaip intensyviai yra naudojama rekuperacinė sistema (pvz. po statybų, žiema, ar vasara išjungiate ir t.t)

Pakeistas filtras suteikia naudą iš karto: sumažėjusios elektros sąnaudos, pagerėjusi oro kokybė namuose ar biure, sumažėjusi drėgmė ir įrenginio veikimo garsa

Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai ant pačio įrenginio turėtumėte rasti lipduką, kuriame būtų pateikta svarbiausia informacija apie naudojamą įrenginį.

Kitas būdas yra išsimatuoti filtro dydį ir naudojantis mūsų paieškos kriterijais pagal ilgį, plotį ir aukštį surasti reikalingą. 

Jei vis dėlto kyla bet kokių klausimų dėl tinkamo filtro Komfovent rekuperatoriui pasirinkimo, kreipkitės į mus.

Dažniausiai ieškomi šie Komfovent serijos modeliai:

Priklausomai nuo užterštumo Komfovent filtrų keitimą galima atlikti kas 3-6 mėnesius.

Visais atvejais rekomenduojame rinktis tą filtrų komplektą, kuris yra rekomenduojamas. Komfovent rekuperatorių atveju tai yra M5+F7, kur M5 naudojamas ištraukiamam, o F7 – įtraukiamam orui.  

Pirkinių krepšelis