Filtrų pasaulis logotipas

+370 615 82 333      info@filtrupasaulis.lt

Author picture

Oxygen filtrai

Oxygen rekuperatoriaus modelis
Filtrų tipas
Išmatavimai (mm)
Filtrų pasaulis
5.0
Šiuo metu rekomendacijų: 76
powered by Google
Stasys SimanavičiusStasys Simanavičius
16:07 20 May 24
Linas VertelisLinas Vertelis
15:59 19 May 24
Gera kaina, operatyvus aptarnavimas
Karolis KupsysKarolis Kupsys
15:25 18 May 24
Viskas puiku,greitas pristatymas 👌
Mik KurdzMik Kurdz
18:01 06 May 24
Gerai
js_loader

Atraskite „Oxygen“ prekinio ženklo rekuperatorių filtrų įvairovę, skirtą Lietuvoje gaminamiems įrenginiams. Mūsų siūlomi produktai – tai aukščiausios kokybės filtrai Oxygen rekuperatoriams, kurie garantuoja nepriekaištingą veikimą ir atitinka ISO standartus. Sukurti iš šiuolaikiškų medžiagų šie filtrai yra ne tik sandarūs, atsparūs drėgmei, bet ir užtikrina, kad Jūsų namų oras būtų švarus. Populiariausi produktai iš Oxygen asortimento – Oxygen X-Air C200 filtrai, Oxygen X-Air V400E.

Parduodame filtrus, kurie tinka visiems Oxygen X-Air serijos modeliams. Renkantis filtrų komplektą siūlome iš dviejų variantų: M5+M5 – standartinis ir M5+F7 – efektyvesnis.

Rekomenduojame M5+F7 filtrų komplektą – tai optimalus sprendimas Jūsų rekuperatoriaus efektyvesniam palaikymui. M5 filtras yra būtinas rekuperatoriaus mechanizmų ir elektronikos apsaugai, o F7 filtras užtikrina, kad įeinančio į patalpas oro srautas būtų šviežias ir išvalytas. 

Svarbu nepamiršti, kad būtina reguliariai tikrinti ir keisti filtrus, kad rekuperatoriai veiktų efektyviai ir ilgai tarnautų. Netinkamai prižiūrimi ar retai keičiami filtrai gali sumažinti rekuperatoriaus efektyvumą, didinti energijos sąnaudas ir pabloginti patalpų oro kokybę.

Mūsų siūlomi filtrai Oxygen rekuperatoriams leidžia mėgautis gaiviu oru savo namuose kasdien. Pasirinkite inovatyvius sprendimus ir užtikrinkite savo namų komfortą.

Pirkinių krepšelis