Filtrų pasaulis logotipas

+370 615 82 333      info@filtrupasaulis.lt

Author picture

Zehnder rekuperatorių filtrai

Zehnder rekuperatoriaus modelis
Filtrų tipas
Išmatavimai (mm)
Filtrų pasaulis
5.0
Šiuo metu rekomendacijų: 67
powered by Google
Indre UsaiteIndre Usaite
19:09 10 Apr 24
Cathreen LebedevCathreen Lebedev
14:35 10 Apr 24
Puikus klientų aptarnavimas!
Tomas PranauskasTomas Pranauskas
17:56 09 Apr 24
Greitas pristatymas ir kokybiški filtrai
Gediminas GrigaitisGediminas Grigaitis
10:46 30 Mar 24
Operatyviai vykdomi užsakymai👍
Irma DragūnienėIrma Dragūnienė
21:22 28 Mar 24
Labai patogiai ir greitai užsisakiau filtrus. Tikiu, viskas bus puiku! 🙂
js_loader

Zehnder rekuperatorių filtrai skirti vieno populiariausių Europoje gamintojo Zehnder rekuperatoriams. Šioje kategorijoje rasite filtrus, skirtus įvairiems ComfoAir, ComfoD ir ComfoSpot modeliams. Svarbu prieš renkantis filtrą, pasitikslinti kokio modelio įrenginys yra Jūsų namuose ar biure.
Zehnder rekuperatorių gamintojas rekomenduoja G4+F7 filtrus. Pagal savo poreikius, galite rinktis iš kelių variantų – originalų arba alternatyvų produktą. Taip pat turite pasirinkimą iš dviejų filtrų rinkinių arba galite pirkti po vieną filtrą atskirai. Dviejų filtrų rinkinyje rasite du G4 filtrus arba vieną G4 ir vieną F7 filtrą. Taip pat galite šiuos filtrus įsigyti po vieną atskirai.

Zehnder rekuperatorių filtrai – ar reikia skirtingų filtrų tiekiamam ir ištraukiamam orui?

Mūsų asortimente rasite tiek rinkinių, kuriuose filtrai iš lauko tiekiamam ir ištraukiamam orui yra vienodi. Tiek tokių, kuriuose iš lauko tiekiamam orui, filtras yra aukštesnės klasės. Taip yra todėl, kad į Jūsų namų ar darbo aplinką paduodamas oras, tiekiamas iš lauko, yra labiau užterštas. Nei tas, kuris ištraukiamas iš patalpos. Natūralu, kad lauke yra nepalyginamai daugiau oro teršalų. Tokių kaip dulkės, išmetamosios dujos, žiedadulkės, kietojo kuro dalelės ir pan. Todėl yra itin svarbu gerai išvalyti šį orą, kuriuo kvėpuojate būdami patalpose. Tokį filtrų paskirstymą rekomenduoja ir pats rekuperatorių įrangos gamintojas.

Jūsų švaraus oro kaina

Jeigu, matant kelis pasirinkimo variantus, sunku apsispręsti, kurį variantą rinktis, papasakosime išsamiau.
G4 variantas sulaiko pagrindinius oro teršalus – dulkes, kai kurias žiedadulkes, pūkus ir vabzdžius.
Tuo tarpu F7 – išvalo orą nuo minėtos taršos ir tuo pačiu sulaiko visus alergenus.
Todėl jeigu Jūsų namuose yra vaikų, alergija ar astma sergančių žmonių. Jeigu aplinka, kurioje yra Jūsų namai ar darbas, yra stipriai užteršta. Pvz. gyvenate miesto centre, prie judrių gatvių ar fabrikų. Arba šaltuoju sezonu aplinkui yra daug namų, kūrenančiu kietuoju kuru, Jums neabejotinai tinkamiausi Zehnder rekuperatorių filtrai G4 ir F7. Taip pasirūpinant maksimalia oro, kuriuo kvėpuojate švara.
Rinkinys G4+G4 yra ekonomiškesnis variantas, nes šių filtrų kaina yra mažesnė. O rekuperatorius sunaudoja mažiau elektros energijos. Kadangi tiekiant orą per F7 filtrą susidaro didesnis oro pasipriešinimas ir oro tiekimui sunaudojama daugiau energijos.

Pirkinių krepšelis