Filtrų pasaulis logotipas

+370 615 82 333      info@filtrupasaulis.lt

Author picture

Kas mes?

Filtrų pasaulis – tai komanda žmonių, žiūrinčių atsakingai į oro taršą ir orą, kuriuo visi kvėpuojame. Sukūrėme internetinę, specializuotą rekuperatorių filtrų parduotuvę. Siekdami pasiūlyti Jums geriausios kokybės rekuperatorių filtrus. Kurių pasirinkimas, įsigijimas ir naudojimas, būtų maksimaliai lengvas ir patogus. Bendradarbiaudami su skirtingais Europos ir kitų šalių filtrų gamintojais ir atstovais, galime Jums pasiūlyti tiek originalius, tiek alternatyvius rekuperatorių filtrus.

Mūsų tikslas – užtikrinti, kad jūsų namuose oras būtų visada švarus. O rekuperatorius veiktų optimaliausiu režimu. Kaip mūsų internetinė parduotuvė padės tai užtikrinti?

Filtrų pasaulis – lojaliems klientams – geriausias kainos, aptranavimo ir kokybės santykis

Norėdami pasirūpinti kokybišku Jūsų patalpų orų, sukūrėme lojalumo programą. Kuriose dėka, filtrus galėsite įsigyti geriausia kaina. O kiekvieno apsipirkimo metu – kaupsite FP taškus, kuriuos vėliau galėsite panaudoti apsipirkdami.
Draugiškai priminsime apie artėjantį filtro keitimo laiką. O užsakius, prekes išsiųsime dar tą pačią dieną. Visuomet esame pasiruošę atsakyti į visus Jums iškilusius klausimus. Suteikti reikiamos informacijos ir padėti išsirinkti reikiamą modelį. Plačiau apie lojalumo programą:

  • Nuolatos siūlome skirtingas akcijas ir nuolaidas (daugiau apie akcijas). Tam, kad rekuperatorių filtrus galėtumėte įsigyti pačia geriausia kaina.
  • Gavę Jūsų sutikimą, maždaug kas 6 mėn. priminsime Jums apie artėjantį rekuperatoriaus filtro keitimą (kodėl svarbu keisti rekuperatoriaus filtrus). Nes mes puikiai suprantame, kad tokie dalykai kartais pasimiršta. O laiku nepakeistas filtras gali pridaryti žalos.
  • Jūsų pasirinkimui siūlome originalius ir alternatyvius rekuperatorių filtrus. Todėl tikime, kad rasite produktą atitinkantį jūsų biudžetą.
  • Perkant daugiau negu vieną rekuperatorių filtrų komplektą – nuolaidos iki 15%.

Filtrų pasaulis – operatyvumas ir kokybės garantas

Prekes išsiunčiame tą pačią arba kitą darbo dieną, po užsakymo apmokėjimo. Prekių pristatymas – nemokamas.
Prekes grąžinimui priimame net po 30 kalendorinių dienų. O pinigai grąžinami tą pačią arba kitą darbo dieną po grąžinimo užklausos gavimo. Grąžinimas – taip pat nemokamas. Siuntimo išlaidas padengiame mes.

Šiuo metu siūlome šių rekuperatorių gamintojų produktus: AtreaFlexitPaulZehnder, Vallox, Brink, Ensy, Mitsubishi, Samsung, WolfKomfovent filtrai. Orginalūs filtrai gaunami tiesiai iš prekės ženklų atstovų, užtikrinant prekių kokybę. Alternatyvūs filtrai gaminami Europoje ir kt. šalyse, laikantis aukščiausių ISO 16890-3 standartų. Todėl pasitikime savo tiekėjais ir galime pasiūlyti tai, kas atitiks Jūsų biudžetą bei poreikius.

Pasinaudokite mūsų patogia rekuperatorių filtrų paieškos sistema.

Esame ne tik rekuperatorių filtrų elektroninė parduotuvė, bet ir švaraus oro namuose bei vedinimo sistemų entuziastai. Galintys padėti  skirtingais vėdinimo klausimais. Į daugelį klausimų atsakymus rasite mūsų D.U.K. arba Naudingi straipsniai skiltyje.

Jeigu turite papildomų klausimų, kreipkitės skambindami telefonu +370 615 82 333 arba pasinaudodami užklausos forma Kontaktai skiltyje. Mielai padėsime visais klausimais!

Filtrupasaulis.lt komanda

Lankytojai iš kitų šalių gali įsigyti filtrus mūsų partnerio platformoje: www.logifilter.com

Pirkinių krepšelis