Filtrų pasaulis logotipas

+370 615 82 333      info@filtrupasaulis.lt

Author picture

Akcijos, nuolaidos ir lojalumo programa

Šioje skiltyje pateikiame Jums Filtrupasaulis.lt galiojančių akcijų, nuolaidų ir lojalumo programos aprašymus bei instrukcijas.

Tam, kad galėtumėte dalyvauti šioje akcijoje Jums tik reikia užsiregistruoti mūsų sistemoje (užtruksite 10 sekundžių). Toliau sistema automatiškai suteiks jums 5 FP taškus už kiekvieną išleistą Eurą mūsų parduotuvėje. Daugiau apie FP taškų sistemą galite perskaityti čiaRegistruojantis pirmą kartą gaunate 100 FP taškų, kuriuos galėsite iš karto panaudoti pirkdami prekes pas mus. Daugiau informacijos apie FP taškus rasite čia.

Užregistruokite mūsų sistemoje ir gaukite 100 FP taškų kuriuos galėsite iš karto panaudoti pirkdami prekes. Daugiau informacijos apie FP taškus rasite čia.

Už kiekvieną atvestą pažįstamą, draugą, šeimos narį ar kitą asmenį, kuris užsiregistruoja mūsų sistemoje per Jūsų referalinę nuorodą, gaunate 100 FP taškų. Referalinę nuorodą galite rasti Jūsų Filtrupasaulis.lt paskyroje kaip parodyta nuotraukoje žemiau. Daugiau informacijos apie FP taškus rasite čia.

Norint pasinaudoti šia nuolaida, nieko papildomai daryti nereikia. Nuolaida prisitaiko automatiškai priklausomai nuo pasirinktos prekės perkamo kiekio. Nuolaidų lentelė:

Prekių kiekis234+
Papildoma nuoilaida5%10%15%

Gaukite prekes į paštomatą arba į namus nemokamai. Pristatymo būdai.

Pirkinių krepšelis