Filtrų pasaulis logotipas

+370 615 82 333      info@filtrupasaulis.lt

Author picture

Privatumo politika

Šioje Privatumo politikoje galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės internetinėje parduotuvėje Filtrupasaulis.lt, ką su šia informacija darome, kiek laiko ją saugome ir kam perduodame. Taip pat čia rasite svarbios informacijos apie Jūsų teises, susijusias su Jūsų duomenų tvarkymu. Jūsų asmens duomenų valdytojas yra MB Filtrų pasaulis, kodas 306224976, Perkunkiemio g. 19, Vilnius Lietuva.

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis vadovaudamiesi Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679 (toliau – Reglamentas), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir kitais Jūsų asmens duomenų tvarkymui taikomais teisės aktais. Privatumo politikoje vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Reglamente. 

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 14 metų amžiaus, negali mūsų interneto svetainėje pateikti jokių savo asmens duomenų. Jei Jums mažiau nei 14 metų, prieš pateikdami savo asmens duomenis mūsų interneto svetainėje turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų atstovų (globėjų, rūpintojų) sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo.

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.filtrupasaulis.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai.

Šią informaciją renkame naudodami „Google Analytics“ įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti, kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine.

Jeigu pageidaujate, kad „Google Analytics“ įrankiai nefiksuotų informacijos apie Jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

Teisinis pagrindas tvarkyti minėtą informaciją – mūsų teisėti interesai gerinti svetainės www.filtrupasaulis.lt ir mūsų komercinės informacijos pasiekiamumą (Reglamento 6 str. 1 d. (f) p.).

Slapukai

Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma Jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą. Slapukai įrašomi tik jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus slapukus, kurie reikalingi mūsų paslaugoms teikti.

Kam naudojame slapukus?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurie:

 • Atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs;
 • Nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose;
 • Pateiktų Jūsų peržiūrėtų prekių sąrašą;
 • Pagal lankytojo naršymo svetainėje istoriją pritaikytų lankytojui internete rodomą reklamą;
 • Fiksuotų statistiką apie svetainės lankomumą;
 • Prisimintų Jūsų, kaip „Google“ paslaugų naudotojo, atliktus pasirinkimus.

Slapukų naudojimo teisinis pagrindas – mūsų teisėti interesai užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą (pvz., pirkinių krepšelio veikimą), o kai slapukai naudojami Jūsų parinktims įsiminti, statistiniais ir pritaikytos reklamos teikimo tikslais – Jūsų sutikimas.

Tiesioginė rinkodara (reklamos siuntimas)

Laikas nuo laiko atsiųsime Jums naujienų ar pasiūlymų, jei davėte tam sutikimą:

 • registruodamiesi ar pirkdami svetainėje;
 • užsisakydami šiuos pranešimus naujienlaiškių skyriuje;
 • kai registravotės akcijoje, žaidime ar kitais būdais nuolaidai ar kitai naudai gauti

Galime pateikti reklamos pranešimų tiesiogiai Jūsų naudojamoje naršyklėje, jeigu su tuo sutiksite.

Teisinis pagrindas siųsti šiuos pranešimus – Jūsų sutikimas (Reglamento 6 str. 1 d. (a) punkta). Turite teisę nesutikti gauti tiesioginės rinkodaros pranešimų arba bet kada jų atsisakyti paspausdami atsisakymo nuorodą el. laiške, atsiųsdami SMS atsisakymo žinutę ar valdydami savo paskyros nustatymus.

Jūsų asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslu bus tvarkomi 5 metus nuo Jūsų sutikimo davimo ir paskutinės bendravimo su Jumis dienos. Suėjus nurodytam terminui ar atšaukus sutikimą Jūsų asmens duomenys bus nedelsiant sunaikinti arba nebenaudojami tiesioginiai rinkodarai siųsti.

Individualizuotų pasiūlymų teikimas

Jūsų paskyroje nurodytus ir pirkinių istorijos duomenis naudosime siekdami įvertinti Jūsų poreikius ir pomėgius, kad galėtume pasiūlyti Jums nuolaidas toms prekėms, kurios gali būti Jums labiau reikalingos. Tokį vertinimą (kitaip vadinamą profiliavimu) atliekame automatizuotai. Klientų profilius sudarome įvertindami įvairius demografinius požymius ir pirkinių tendencijas. Pavyzdžiui, jeigu svetainėje esate įsigiję siurblį, galime įtraukti Jus į vartotojų grupę, kurią ketiname informuoti apie akcijas siurblių priedams ar keičiamoms dalims. Galime automatizuotai parinkti ir pasiūlyti tas prekes, kuriomis paprastai domėjosi kiti mūsų klientai, pirkę panašias prekes kaip ir Jūs.

Jūsų duomenis individualizuotiems pasiūlymams parinkti naudosime tik jeigu tam nepaprieštaravote: registruodamiesi ar pirkdami svetainėje

Teisinis pagrindas tvarkyti Jūsų duomenis profiliavimo tikslais – mūsų teisėtas interesas pritaikyti savo paslaugas kiek įmanoma tiksliau klientų poreikiams bei efektyvinti mūsų verslą (Reglamento 6 str. 1 d. (f) punktas). Turite teisę bet kada nesutikti, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi profiliavimo tikslais valdydami savo paskyros nustatymus.

 Asmenų, kuriems buvo suteikta informacija apie prekes ir paslaugas, duomenys

Jums kreipiantis į mus informacijos ar registruojantis telefoninei ar vaizdo konsultacijai, tvarkome Jūsų asmens duomenis – vardą, nuotolinio susisiekimo programose naudojamą vartotojo vardą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, dominančių prekių pavadinimus, kiekius ir kainas, taip pat konsultacijos telefonu  garso įrašus, konsultacijos laiką, trukmę, konsultacijos metu pateiktų žinučių turinį.

Teisinis pagrindas tvarkyti Jūsų duomenis konsultacijų teikimo tikslais  – būtinybė įvykdyti sutartį (suteikti konsultacijos paslaugą) (Reglamento 6 str. 1 d. (b) p.).  Teisinis pagrindas tvarkyti konsultacijos pokalbio garso įrašą – jūsų sutikimas (Reglamento 6 str. 1 d. (a) p.).

Šiuo tikslu tvarkomus Jūsų asmens duomenis saugosime 24 mėn. po konsultacijos suteikimo dienos, išskyrus atvejus, kai laikantis teisės aktuose numatytų pareigų, pavyzdžiui, vykdant valstybės institucijų nurodymus ar dalyvaujant teisminiuose ginčuose Jūsų asmens duomenis reiks tvarkyti ilgiau nei nurodytas terminas.

Pirkėjų duomenys

Jums sukūrus paskyrą, užsakant ir perkant prekes interneto svetainėje tvarkome Jūsų kontaktinius ir užsakymų duomenis – vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, prekių pavadinimus, kiekius, kainas, atsiskaitymų duomenis, prekių atsiėmimo vietą, užsakymų įvykdymą, grąžinamas prekes, taip pat gimimo datą, kai tai reikalinga prekės garantijai išduoti, atstovaujamo juridinio asmens duomenys ar duomenys sąskaitai faktūrai išrašyti. Jūsų elektroninio pašto adresą naudosime ir siekdami priminti apie krepšelyje paliktas prekes ir nebaigtą vykdyti užsakymą. Teisinis Jūsų asmens duomenų tvarkymo pagrindas yra pirkimo – pardavimo sutarties tarp Jūsų ir mūsų sudarymas ir vykdymas (Reglamento 6 str. 1 d. (b) p.). Daugiau sužinoti apie šių duomenų tvarkymo tikslus ir apimtį galite pirkimo metu.

Šiuo tikslu tvarkomus Jūsų asmens duomenis saugosime ne ilgiau nei 10 metų nuo Jūsų atlikto pirkimo, išskyrus atvejus, kai laikantis teisės aktuose numatytų pareigų, pavyzdžiui, vykdant valstybės institucijų nurodymus ar dalyvaujant teisminiuose ginčuose Jūsų asmens duomenis reiks tvarkyti ilgiau nei nurodytas terminas.

Kas gali matyti Jūsų duomenis?

Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų.

Jūsų duomenis gali peržiūrėti tik kai tai yra griežtai būtina ir tik autorizuoti asmenys, įsipareigoję laikytis konfidencialumo:

MB Filtrų pasaulis darbuotojai, prižiūrintys interneto svetainės veikimą ir turinį;

Interneto svetainės turinio valdymo sistemos ir svetainės talpinimo paslaugų teikėjai, nuotolinio susisiekimo programų tiekėjai;

Interneto svetainės analitikos paslaugų teikėjas Google LLC (Jungtinės Amerikos Valstijos), kiek tai būtina svetainės duomenų analitikos tikslais. Analitikos duomenų perdavimui taip pat taikomi sutartiniai įsipareigojimai dėl duomenų apsaugos;

Svetainės turinio rinkodaros, reklamos kampanijų priežiūros paslaugų teikėjas, kiek tai būtina reklamos ir rinkodaros organizavimo tikslais;

Jei asmens duomenis pateikėte pageidaudami gauti individualizuotą komercinį pasiūlymą, Jūsų duomenis gali peržiūrėti pasiūlymą pateikęs MB Filtrų pasaulis darbuotojas, taip pat kiti darbuotojai ir paslaugų teikėjai, prižiūrintys individualizuotų komercinių pasiūlymų teikimo sistemą;

Slapukus, skirtus pritaikytai internetinei reklamai, gali įrašyti ir pasiekti šie paslaugų teikėjai:

 • „Facebook, Inc.“
 • „Google, LLC.“

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Jūsų asmens duomenis tvarkome ne ilgiau nei to reikalauja asmens duomenų tvarkymo tikslai, kuriais duomenys buvo surinkti, arba tokį laikotarpį, kokį nustato teisės aktai. Asmens duomenų saugojimo terminus esame nurodę šioje Privatumo politikoje. Statistinė „Google Analytics“ įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų. Kadangi dalį šios informacijos gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus. Slapukai paprastai Jūsų įrenginiuose išlieka iki 2 metų laikotarpio.

Kaip galite susipažinti su savo duomenimis? Kokias teises turite?

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. paštu: info@filtrupasaulis.lt. Šiuo adresu taip pat galite kreiptis prašydami duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą, atšaukti duotus sutikimus, nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis mūsų teisėtu interesu, nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą.

Gavę Jūsų prašymą pateikti duomenis ar įgyvendinti kitas Jūsų teises, privalėsime patikrinti (identifikuoti) Jūsų tapatybę. Šiuo tikslu mes galime prašyti Jus nurodyti Jūsų vardą, pavardę, el. pašto adresą ar telefono numerį ir lyginsime, ar Jūsų nurodyti duomenys sutampa su atitinkamais duomenimis.

Mes, ne vėliau kaip per 1 kalendorinį mėnesį nuo Jūsų prašymo gavimo dienos, pateiksime Jums atsakymą, atsižvelgdami į prašymų sudėtingumą ir skaičių. Mes turime teisę 1 kalendorinio mėnesio laikotarpį pratęsti dar 2 mėnesiams, apie tai Jus informuodami iki pirmojo mėnesio pabaigos ir nurodydami tokio pratęsimo priežastis. Jeigu Jūsų prašymas pateikiamas elektroninėmis priemonėmis, atsakymą mes Jums taip pat pateiksime elektroninėmis priemonėmis, išskyrus atvejus, kai tai bus neįmanoma (pvz.: dėl itin didelės informacijos apimties) arba tuomet, jei Jūs prašysite Jums atsakyti kitu būdu.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija pateikiama adresu aboutcookies.org arba allaboutcookies.org. Galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje. Tačiau informuojame, kad tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Mūsų reklamos paslaugų teikėjai ir daugelis reklamos įmonių dalyvauja Europos interaktyvios skaitmeninės reklamos aljanse, kuris suteikia galimybę centralizuotai valdyti daugelio jos narių slapukų leidimus.

Politikos pakeitimai

Ši Politika gali būti keičiama bet kuriuo metu. Jeigu ši Politika bus pakeista, apie tai Jus informuosime savo svetainėje Privatumo politika, kurioje taip pat rasite naujausią šios Politikos versiją.

Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?

Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt

Pirkinių krepšelis