Filtrų pasaulis logotipas

+370 615 82 333      info@filtrupasaulis.lt

Author picture

DUK

Yra keli būdai sužinoti savo rekuperatoriaus gamintoją bei modelį:

  1. Patikrinkite užrašą ant paties įrenginio, kuriame dažniausiai yra nurodamas gamintojas bei modelis;
  2. Susisiekite su savo įrenginio montuotoju arba busto pardavėju/statytoju;
  3. Išsimatuokite filtro plotį, ilgį bei aukštį ir išsifiltruokite prekes pagal išmatavimus mūsų elektroninėje parduotuvėje. Sistema pateiks jūsų įrenginiui tinkančius rekuperatorių filtrus;
  4. Jeigu nei viena iš pateiktų rekomendacijų nepadėjo – susisiekite su mumis  telefonu +370 615 82 333 arba parašykte per žemiau dešinėje pusėje esantį pokalbių langą ir mes jums padėsime.

Pakeisti filtrus  yra išties paprasta. Pradžioje išjunkite įrenginį, atidarykite sklendes. Išimkite senus filtrus, tada įstatykite naujus. Uždarykite sklendes ir iš naujo įjunkite rekuperatorių. Svarbiausia įsigyti būtent Jūsų rekuperatoriui tinkantį filtrą. Tai galite padaryti mūsų kataloge pasirinkę savo rekuperatoriaus gamintoją. O tada – išsirinkę konkretų Jūsų įrenginio modelį. Sistema pateiks Jums tinkamus modelius. Beliks įsigyti, pasikeisti ir vėl mėgautis švariu ir gaiviu oru.

Rekuperatorių filtrus rekomenduojama keisti kas 3-6 mėnesius. priklausomai nuo filtro užterštumo. Tačiau pagrindinis požymis, kuris nurodo, kad filtrus jau reiketų keisti – padidejęs rekuperatoriaus veikimo garsas ir/arba sumažejęs ištraukiamo/paduodamo oro kiekis.

Išmanūs rekuperatoriai, kurie turi elektroninį valdymo pultą ir ekranelį nurodo oro padavimo bei oro ištraukimo tūrį per valandą. Pavyzdys: 140 m2 name įrengtas Zehnder ComfoAir Q350 rekuperatorius, kurio optimalus veikimo režimas yra 190m3 paduodamo bei ištraukiamo oro per valandą. Sumažėjus šitam kiekiui iki 150-170m3 – filtrus reikėtų jau pasikeisti.

Tai pat tam tikri rekuperatorių modeliai turi automatinį priminimą apie filtrų keitimo laiką, todėl reiketų orientuotis pagal paties įrenginio rekomendacijas.

Filtro klasė nurodo kokį kiekį ir kokio dydžio dalelės yra išfiltruojamos per tam tikros klasės filtrą. Kuo didesnis skaičius tuo efektyviau yra išfiltruojamas oras. Dažniausiai rekomenduojama aukštesnės klasės filtrus dėti į iš lauko paduodamam orui filtruoti. Tačiau Filtrupasaulis.lt visada rekomenduoja atsisžvelgti į gamintojų rekomendacijas ir dėti tuos filtrų komplektus, kurie yra nurodyti įrenginio ekomploatacijos dokumente. Daugiau informacijos galite perskaityte mūsų paruoštame išsamame straipsnyje apie rekuperatorių filtrų klases.

Pirkinių krepšelis